Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Maria Czubaszek
Autor Wiadomość
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   Maria Czubaszek

Pani Maria będzie gościem ASP na tegorocznym Przystanku Woodstock. Info ze strony WOŚPu.



Z urodzenia (1939), z wyboru i z zamiłowania warszawianka. Z natury pogodna pesymistka. Z zawodu (studiami dziennikarskimi na U.W.) po czwartym roku uciekła do radia. Dokładnie do Biura Reklam , skąd po roku została „kupiona” przez redakcję rozrywki programu 3-go , gdzie długo i szczęśliwie pisywała słuchowiska oraz dialożki („Serwus, jestem nerwus” i „Dzień dobry, jestem z Kobry”) do popularnego wówczas „Ilustrowanego Tygodnika Rozrywkowego” a potem „Ilustrowanego Magazynu Autorów.” Wtedy zaistniała jako autorka, jak mówi ostatnio – rozrywkowa, bo w jej wieku nie brzmi to już dwuznacznie. Po zdjęciu z anteny (przez cenzurę) IMY, trafiła do literacko-satyrycznego tygodnika „Szpilki”, a po jego „padnięciu” w momencie transformacji, została tzw. wolnym strzelcem. Nie tylko pisze do różnych mediów, ale również, jak mówi, szwenda się po różnych telewizjach. Najbardziej ceni sobie udział w nietypowym serialu „Spadkobiercy” oraz w „Szkle kontaktowym” tudzież tytuł „Nie najpiękniejszej Polki 2010” zdobyty w programie Szymona Majewskiego. Lubi powtarzać, że im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocha zwierzęta. Są jednak ludzie, których też kocha. Każdego inaczej, ale wszystkich bardzo. To Woody Allen, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski i oraz jazzman, prywatnie, od blisko 25 lat, mąż osobisty, Wojciech Karolak. Jedyne, czego żałuje w swym długim życiu, to, że nie jest kimś innym.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

będzie sprośnie
 
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

No to w końcu mam po co na ASP iść :))
Oby więcej takich gości <rotfl3>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

Babcia mnie ujęła rolą w "Spadkobiercach". Jest dość kontrowersyjna, ale potrafi ciekawie opowiadać. Postaram się dotrzeć.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

Wreszcie mam kogo pójść posłuchać ;) Postaram się dotrzeć do ASP! :)
 
 
Kristel  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Kwi 2014
Posty: 20
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Też się wybieram:) Bardzo charyzmatyczna osoba, a od kiedy przeczytałam książkę z jej rozmowami z Andrusem, to już w ogóle jestem w kobiecie zakochana :))
Mam tylko nadzieję, że będzie jakaś dobra rozpiska, bo w zeszłym roku nie dotarłam na połowę tego na co chciałam iść z powodu błędów na wywieszonej (i oczywiście dziesięciu tysięcy małych namiotów robiących sobie reklamę i jakieś bezsensowne warsztaty).
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

I prowadziła błyskotliwy blog...choć już dawno nic nowego się nie pojawiło
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

bede
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 05 Lip, 2014   

nie, nie, nie. 3 razy nie.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
nie, nie, nie. 3 razy nie.

nie, bo .. nie?
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

aqu32 napisał/a:
Rastagram napisał/a:
nie, nie, nie. 3 razy nie.

nie, bo .. nie?


Nie,bo kompletnie się nie zgadzam z jej co niektórymi poglądami, które kategorycznie skreślili ją w moich oczach.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Rastagram napisał/a:
nie, nie, nie. 3 razy nie.

nie, bo .. nie?


Nie,bo kompletnie się nie zgadzam z jej co niektórymi poglądami, które kategorycznie skreślili ją w moich oczach.


Chodzi o te dwie aborcje? Bardziej niż fakt, że je dokonała (ostatecznie jej sprawa) dobiły mnie późniejsze komentarze w stylu "Wolę być zimną suką niż matką Polką" i o aborcji jak wyrywanie zęba.
 
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Kothaar napisał/a:
Rastagram napisał/a:
aqu32 napisał/a:
Rastagram napisał/a:
nie, nie, nie. 3 razy nie.

nie, bo .. nie?


Nie,bo kompletnie się nie zgadzam z jej co niektórymi poglądami, które kategorycznie skreślili ją w moich oczach.


Chodzi o te dwie aborcje? Bardziej niż fakt, że je dokonała (ostatecznie jej sprawa) dobiły mnie późniejsze komentarze w stylu "Wolę być zimną suką niż matką Polką" i o aborcji jak wyrywanie zęba.


Dokładnie o to mi chodzi. Jeżeli kobieta w ten sposób mówi to dla mnie nie zasługuje na jakikolwiek szacunek, nie wspominając już o sympatii. Poza tym nigdy za nią nie przepadałam.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

A kto to w ogóle jest i co fajnego ona zrobiła?
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

boksu napisał/a:
A kto to w ogóle jest i co fajnego ona zrobiła?


Nikt kto jest godny uwagi.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Rastagram napisał/a:
Jeżeli kobieta w ten sposób mówi to dla mnie nie zasługuje na jakikolwiek szacunek,


czyli szanujemy tylko i wylacznie kobiety ktore chca sie rozmnazac na skale masowa? Brawo yeti......tak, bede sie czepiac bo boli mnie to ze kobieta moze w ten sposob patrzec na druga kobiete niee

Cytat:
gdzie długo i szczęśliwie pisywała słuchowiska oraz dialożki („Serwus, jestem nerwus” i „Dzień dobry, jestem z Kobry”) do popularnego wówczas „Ilustrowanego Tygodnika Rozrywkowego” a potem „Ilustrowanego Magazynu Autorów.” Wtedy zaistniała jako autorka, jak mówi ostatnio – rozrywkowa, bo w jej wieku nie brzmi to już dwuznacznie. Po zdjęciu z anteny (przez cenzurę) IMY, trafiła do literacko-satyrycznego tygodnika „Szpilki”, a po jego „padnięciu” w momencie transformacji, została tzw. wolnym strzelcem.


oprocz wkladu w rozwoj kultury polskiej - nie, macie racje.....nie zrobila nic wielkiego....
nie bylo jej na vivie, nie wygrala big brothera, nie tanczyla z gwiazdami na lodzie.....fakt, nie zrobila nic ;)
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

NatNat napisał/a:
czyli szanujemy tylko i wylacznie kobiety ktore chca sie ro0zmnazac na skale masowa? Brawo yeti......tak, bede sie czepiac bo boli mnie to ze kobieta moze w ten sposob patrzec na druga kobiete


Po pierwsze, dyskusja z kimś, kto nie potrafi pisać zgodnie z zasadami języka ojczystego jest śmieszna - jak można brać na poważnie kogoś, kto nie potrafi w znanym od maleńkości języku sklepać poprawnego zdania?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Masz tu parę przecinków na przyszłość. Sformułowania "brawo yeti" nawet komentować nie będę, bo podstawówkę i typowe dla niej teksty dawno mam za sobą.
Każdy człowiek ma prawo patrzeć na drugą osobę w sposób, jaki uważa za słuszny. Kobiety, które popierają aborcję i nie widzą absolutnie nic złego w przeprowadzaniu tego zabiegu są, w mojej opinii, głupie, a ich argumenty są poniżej jakiejkolwiek krytyki (dla przykładu: te słynne "statystyki", o których tyle słyszę/czytam, ale jakoś nikt konkretnego badania nie przytoczył).
Nigdzie nie napisałam, że szanuję jedynie kobiety "rozmnażające się na skalę masową". Nie wiem, na jakiej podstawie wyciągnęłaś ten przekomiczny wniosek, ale szczerze gratuluję zdolności (nad)interpretacji. Proponuję związać swoją przyszłość z poezją i jej rozszyfrowywaniem.
Szanuję osoby, które potrafią udźwignąć ciężar odpowiedzialności i są w stanie przewidzieć konsekwencje swoich czynów. Nie szanuję ludzi, którzy uciekają od odpowiedzialności wszelkimi sposobami, wliczając w to także krzywdę innych ludzi, w tym przypadku - nienarodzonego dziecka.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

NatNat, każdy ma prawo do swojego zdania i każdy może je wyrazić. Wspominasz o kobietach, które chcą sie rozmnażać masowo. Jeśli kobieta chce mieć rodzine i dużo dzieci, to dlaczego jej tego zabronić? Uważasz, że kobieta, która spełnia się jako gospodyni domowa i matka jest gorsza od tej, która spełnia się w pracy? Dla mnie są równe. Śmieszy mnie to, że kobiety, które chcą być matkami i gospodyniami domowymi uważane są za gorsze. Uciemiężone przez patriarchalne szowinistyczne świnie, zamiast hasać po korytarzach biur i siedzieć 8h w korporacjach jako "kobieta wyzwolona". Jak się nie chce robić dzieci, to się ich nie robi! A nie szkrobie raz, drugi, siódmy...
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

zadziwiająco, jak wiele kobiet szanuję. nawet te coponiektóre, które wyprzedziłem w przedmieściu gdy wypełniały krzyżówkę albo malowały rzęsy.

Albo brwi - sam niewiem co malować jeśli przyjedzie milicja
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Śro 09 Lip, 2014   

Kothaar, Jak nic masz piwo na uctoku! Chwała Bogu, że są jeszcze tacy MĘŻCZYŹNI na świecie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group