Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Wto 11 Cze, 2013
Trójmiasto ~~ Gdańsk
Autor Wiadomość
arapajma  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 11 Cze, 2013   Trójmiasto ~~ Gdańsk

zbieram ekipe na woodstock, najlepiej pociągiem :D bo tam sie przeciez wszystko zaczyna ;) planowany wyjazd 27-28 lipca najwczesniej ale to do negocjacji :) jak komus pasuje, albo ma swoja propozycje i jest z okolic to pisać :) :)
 
 
 
ali  
Forumowy prawiczek
Air Soft Player

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Kaszuby
Wysłany: Sob 22 Cze, 2013   

Ja ze znajomym planujemy też 27/28 wyruszyć ;) Tak, że możemy cieszyć się podróżą razem :P
 
 
 
Ksiądz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Ogłoszenie jest cały czas aktualne? Aktualnie sam desperacko szukam ludzi, do których mógłbym się dołączyć. Z moich kręgów nikt się, niestety, nie wybiera.
 
 
ali  
Forumowy prawiczek
Air Soft Player

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Kaszuby
Wysłany: Nie 23 Cze, 2013   

Moje gg 8383948 jak by ktoś chciał się zająć organizacją ludzi/ poszukać pociąg o odpowiedniej godzinie itp. śmiało piszcie :))
 
 
 
arapajma  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 26 Cze, 2013   

tak ogłoszenie jest nadal aktualne, im wiecej nas bedzie tym lepiej :)
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 26 Cze, 2013   

Ja jeszcze nie wiem kiedy i z kim jadę, ale na 27-28 jest jedno fajne połączenie.

TLK Albatros
6:30 z Gdyni Głównej, 11:31 w Szczecinie
REGIO 8724
12:48 ze Szczecina, 15:07 w Kostrzynie

Pozostałe dwa z przesiadką w Szczecinie są w Kostrzynie ok. 18 i ok 22, więc trochę słabo ;P Szkoda, że nie ma żadnego racjonalnego nocnego połączenia (jedno, ale 5 min na przesiadkę w Krzyżu to trochę mało)

Wg cennika PKP normalny bilet 81,80
Studencki więc 40 zł w jedną stronę.
Można jeszcze próbować na TLK z promocjami typu WCZEŚNIEJ (więcej niż tydzień przed wyjazdem - 10% dodatkowo). No i fajnie znaleźć 8 osób i zaklepać przedział ;)
 
 
 
kameleon287  
Forumowy prawiczek
rok za rokiem!

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 27 Cze, 2013   

Będę jechał tym pociągiem, jeśli ktoś jedzie tym samym, pisać, lepiej jechać wszyscy w jednym przedziale, niz porozrzucani po calym pociągu.
 
 
 
monkamakota  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Wejherowo
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Cześć ,cześć,cześć ! Skoro ekipa ma być spora,to mogę się dołączyć i jaaa? Też sama się nie chcę wybrać,a do tego cholernie chcę tam być i ma być to mój pierwszy raz ! Mogę zabrać się tym ciapągiem bądź innym,którym wybiera się zacna gromadka z Trójmiasta ;)Buziaki !Monique.
 
 
smookey  
Forumowy prawiczek
anielski orszak niech twą dusze przyjmie


Wiek: 32
Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: gdynia
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Również chciałbym się dołączyć do ekipy na tegorocznego woodstooka jestem z gdyni i chciałbym wreszcie tam pojechać a znajomi nie chcą tam lecieć się zabawić więc zróbmy ekipie nie tylko z gdańska tylko z trójmiasta
 
 
kameleon287  
Forumowy prawiczek
rok za rokiem!

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Bilety kupione, będę jechał tym Albatrosem 27ego z Gdynii Głównej, na dworcu będę już o 5:30 tak więc jak ktoś mnie odnajdzie śmiało się pokazać, bardzo łatwo mnie poznać :D
 
 
 
arapajma  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

czyli wspolnie ustalamy że jedziemy razem Albatrosem i wszyscy sie pod tym podpisuja ???? :) jesli tak, to moze spotkamy sie w jakims konkretnym miejscu, tak zebysmy sie wszyscy odnalezli i Ci co podrozuja sami mieli okazje spotkac sie z pozostalymi ?? :P
 
 
 
kameleon287  
Forumowy prawiczek
rok za rokiem!

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jestem za : )
 
 
 
monkamakota  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Wejherowo
Wysłany: Śro 03 Lip, 2013   

Jeeedziemy !; D
 
 
arapajma  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

to gdzie ustawka i o ktorej... ? i w sumie jakie miejsca, jaki przedzial, co rezerwowac??
 
 
 
kameleon287  
Forumowy prawiczek
rok za rokiem!

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 04 Lip, 2013   

Ja osobiście będę o 5:30, można umówić się przy samych kasach, co do rezerwacji to myślę że usiądziemy tam gdzie nam pasuje i nie będzie z tym problemu : p
 
 
 
bulik  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

hey, chcialbym jechac z Wami, ale zastanawia mnie czy 27 to aby nie za szybko ciut? :)
bede jechal pierwszy raz wiec prosze mi wybaczyc jezeli czegos nie rozumiem..
 
 
arapajma  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 24 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 13 Lip, 2013   

im wczesniej, tym lepiej :) ostatnio ogladalam jakis filmik z 26 czerwca bodajże i tam koleś pokazywał jak wyglada woodstockowe pole przed rozstawieniem scen itp i powiedział że wykminił już w lasku pierwszy namiot :D ktoś juz od konca czerwca sobie czeka na woodstock :P tutaj bym sie zastanowila czy to nie jest ciut za wcześnie he he :)


generalnie i rok i dwa lata temu bylam kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem i ludzi było full, zarówno w pociagach jak i juz na samym polu... wydaje mi sie ze jak sie czeka rok na woodstock a pozniej jedzie sie ostatniego dnia przed oficjalnym rozpoczeciem, albo jak niektorzy planuja pierwszego dnia woodstocku jechac to tak naprawde omija ich conajmniej 1/4 calej imprezy... bo naprawde dzieje się bardzo duzo przed samym rozpoczeciem... dlatego moim zdaniem zawsze powinno sie jechac conajmniej dwa dni wczesniej :) to jest w sumie jedno, a drugie to to, ze jadac 31 nie chce nawet myslec co sie bedzie dzialo w pociagach, ale podejrzewam ze moze byc problem zeby sie przesiasc z jednego pociagu w drugi, bo nie raz widzialam jak ludzi na sile za rece wciskali do pociagow, a i tak sie wszyscy nie miescili i czekali x czasu na kolejny




można jechać później ewentualnie jakiś 28 albo 29 mysle bez problemu ;-) ale później już raczej szkoda jechac, ominalby nas caly before :D
 
 
 
Pitor  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 16 Lip, 2013   

A może jakieś dziewczęta nie chcą jechać ze mną autem? brakuje mi 2 osób do kompletu załogi a koszty paliwa są równe biletom w obie strony ze zniżką studencką. Whats not to like? :D
 
 
Gorgorothenka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: Władysławowo
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Cześć. Szukam ekipy na Woodstock.
Jadę pierwszy raz, ekipa mi się wykruszyła.
Nie mam dojazdu.
Także mam trochę lipę. :c

Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mógłby mnie wpiepszyć w swoje towarzystwo. :3

Oczywiście dorzucę się do wachy, itp.

Pozdrawiam. ^^
 
 
kreygen  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Mam dwa wolne miejsca w aucie, chętnie zabiore dwie dziewczyny lub jakas pare, bo w 3 osoby srednio opłaca nam sie jechac :) Czekam na odzew !
 
 
ali  
Forumowy prawiczek
Air Soft Player

Dołączył: 17 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Kaszuby
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Jedziemy we trójkę ze znajomymi pociągiem z Gdyni Głównej tym o 6:30 (28, (Niedziela) jak coś to piszcie na gg 8383948 ;)

Pozdroo
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime